БелГИЭ

+375 (17) 208-99-99 - ПРЫЁМНАЯ
+375 (17) 208-99-66 - ГАРАЧАЯ ЛІНІЯ, ТЭЛЕФОН ДАВЕРУ І ДАВЕДАЧНАЙ СЛУЖБ

Інфармацыя аб прыёме кваліфікацыйнага экзамену на атрыманне дазволу радыёаматара (Radio Amateur Licence)

г. Мінск і Мінская вобласць:

Адрас правядзення кваліфікацыйнага экзамену: 220035, г. Мінск, вул. Ігнаценка, 7, тэл 8 (017) 203-76-92, +375 (29) 570-73-45

Экзаменацыйная камісія:

Старшыня камісіі: Панчанка Аляксандр Пятровіч (EV1R)

Члены камісіі: Аксенчук Ігар Дзмітрыевіч (EW1TO)

                            Будкевіч Канстанцін Барысавіч (EW2M)

                            Полысаев Уладзімір Васільевіч (EV1P)

 

Брэсцкая вобласць:

 Адрес проведения: г. Брест, ул. Советская,33, тел. 8 (0162) 21-12-75

Экзаменационная комиссия:

Председатель комиссии: Шахалевич Виктор Петрович (EU3AA)

Члены комиссии: Мигалюк Виктор Иванович (EU3AC)

                            Лопурко Евгений Николаевич (EW3W)

 

Витебская область:

Адрес проведения:210001, г. Витебск, ул. Космонавтов, 6-4, тел. 8(0212) 67-58-81, +375 (29) 254-63-48; +375 (29) 293-47-03

Экзаменационная комиссия:

Председатель комиссии: Лакисов Андрей Валентинович (EU6RO)

Члены комиссии: Сидоренко Виктор Иванович (EW6AF)

                            Безносько Борис Николаевич (EU6DX)

 

Гомельская область:

Адрес проведения: 246050, г. Гомель, ул. Гагарина, 55а, (каб. 310)  тел. +375 (29) 180-48-97, +375 (29) 293-47-03

Экзаменационная комиссия:

Председатель комиссии: Косарев Владимир Петрович (EW8MW)

Члены комиссии: Гаврилов Евгений Юрьевич (EW8CW)

                            Штин Владимир Викторович (EU8U)

 

Гродненская область:

Адрес проведения:230015, г. Гродно, ул. Максима Горького, 87/1 пом. 1а, тел: +375 (152) 44-84-50

Экзаменационная комиссия:

Председатель комиссии: Арцыман Игорь Владимирович (EW4DX)

Члены комиссии: Пенталь Андрей Петрович (EU4AG)

                            Спирин Дмитрий Васильевич (EW4C)

 

Могилевская область:

Адрес проведения:212036, г.Могилев,ул.Кутепова 2, тел. (8-0222) 42-30-04

Экзаменационная комиссия:

Председатель комиссии: Александров Виталий Гаврилович (EW7W)

Заместитель председателя комиссии: Диндиков Александр Викторович (EW7BU)

Члены комиссии: Емельяненко Александр Акимович (EU7F)

                            Емельяненко Александр Акимович (EU7F)

                            Тетерюков Андрей Никитович (EU7A)

                            Точко Владимир Петрович (EU7SH)

                            Шилов Владимир Гордеевич (EU7SR)

                            Щербо Анатолий Валентинович (EW7T)

                            Алексеенко Василий Павлович (EW7DP)

                            Сергеев Александр Борисович (EW7SA)

 

Беларуская

2-е Европейские Игры в Минске
2-е Европейские Игры в Минске